top of page

Ankas Enerji Hakkında

AnkasEnerji, Güneş Enerjisi alanında faaliyet göstermektedir. Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu firmamızda sürdürülebilir temiz enerji çözümleri sunmaktayız.

 

Bir mühendislik firması olarak tasarım, projelendirme, satın alma, lojistik, saha kurulumları ve benzeri bütün aşamaları şirket bünyesinde gerçekleştiren Ankas Enerji, ürün ve hizmetlerinin uluslararası yetkinlik, kalite ve standartları karşılayacak düzeyde olmasına önem vermektedir.

Yenilenebilir enerji, Ülkemizin ve dünyamızın sürekli olarak artan enerji ihtiyacını karşılamak ve iklim değişikliği ile etkili mücadele için benzersiz bir fırsat sunmaktadır.

ankas-enerji-hakkimizda.jpg

Ankas Enerji Hakkında

Vizyon

Gezegenimizin ve insanlığın geleceğinin doğaya zarar vermeyen enerji kaynakları ile desteklenmesini sağlayan, bu doğrultuda insanoğluna yeni teknolojiler sunan, tüm ürün ve hizmetlerinde önceliği müşteri odaklılık ve yüksek kalite olan, sektörde fark yaratan ve dünya lideri olma yolunda ilerleyen bir firma olmaktır

 

Misyon

Ülkemiz enerji ihtiyacını temiz kaynaklarla karşılamak için öncülük etmek, yenilenebilir enerjinin kullanımını yaygınlaştırmak, insanoğlunun geleceğini yeni teknolojiler ile desteklemek, hizmetlerin kalitesinin arttırılmasını sağlamak, tüm çalışanlarının bir aile olarak yaşadığı ve parçası olmaktan keyif duyduğu bir şirket olmaktır

Danışmanlık Hizmetleri

Santral içerisinde kullanacağınız tüm malzemeler, santralin idamesi ve ömrü açısından çok büyük önem arz etmektedir. Kullanılacak olan ekipmanları en uygun bir şekilde değerlendiriyor, santraliniz için en doğru seçimleri yapmanızda yardımcı oluyoruz.

Çağrı Mektubu Başvurusu

Santral fizibilite çalışmaları ile birlikte mühendislik çalışmalarını yapıyor, başvuru ve devam eden tüm süreçleri sizler adına takip ediyoruz. Bağlantı anlaşmasına çağrı mektubunuzu mümkün olan en kısa zamanda çıkmasına yardımcı oluyoruz.

Enerji Üretim Analizi

Santralde üretilecek olan enerjinin doğru bir şekilde analiz edilmesi, yatırımınız hakkında doğru kararlar alabilmenizi sağlar. Yıllara göre yapılacak olan analiz çalışması, santral ömrü boyunca üretilecek enerjiyi ve dolayısıyla kazancınızı bilmek yatırımınız hakkında doğru kararlar alabilmeniz çok önemlidir.

Santral Tasarımı

Santral dizayn ve tasarım çalışmalarınızı sizler için her açıdan değerlendiriyor, santral alanına en uygun dizayn çalışmasını sizler için yapıyoruz. Dizayn çalışması santralinizi 2 ve 3 boyutlu olarak tüm detayları ile gerçeğe en yakın halini sizlere göstermekte yardımcı olur.

Projelendirme ve Onay

Türkiyede faaliyet gösteren tüm dağıtım şirketleri, TEDAŞ, TEİAŞ, EPDK ve ETKB ile bugüne kadar kurmuş olduğu güvenilir referanslar ve güçlü ilişkileri sayesinde yürürlükteki tüm mevzuat ve yönetmelikler çerçevesinde santralin mühendislik çalışmalarını yaparak proje onayını almanızı sağlar.

Finansal Modelleme

Mevcut verileriniz baz alınarak, aylık ve yıllık olarak santral ömrü süresince elde edilecek gelirleri, giderleri, kazancı ve amortisman süreleri ile birlikte izlenecek süreçleri içeren finansal modelleme ve analiz çalışmalarını yaparak yatırımı analiz ediyoruz.

Kurulum Hizmetleri

Doğru mühendislik ve doğru tasarım prensibi ile yapmış olduğumuz çalışmaları, yatırımcılarımız için en optimal şekilde, yıllara meydan okuyacak ve örnek gösterilecek şekilde inşasını tamamlıyor, enerji üretir hale getirilmesi konusunda enleri gerçekleştiriyoruz.

Bakım & Onarım

Kurulumu tamamlanan santraller için, düzenli aralıklar ile bakım ve onarım hizmetleri gerçekleştiriyoruz. Bu sayede santralinizden aldığınız verim en üst düzeyde olmakla birlikte, sizler için santralinizi kesintisiz bir şekilde idaresini ve takibini gerçekleştiriyoruz.

bottom of page